Oru Põhikooli 385. aastapäev

15. June 2024

Hind20€
Asukoht Oru Põhikool

Hea vilistlane, endine või tänane õpetaja või koolitöötaja!
Lähenemas on 15. juuni – meie kauaoodatud taaskohtumiste päev!

Oru Põhikooli ajalugu ulatub kaugesse minevikku, väljakuulutatud aastapäeva numbrist on tähtsam see, et Oru piirkonnas on hariduse andmist väärtustatud aastasadu ning see pole kunagi katkenud. Kui ammustel aegadel hakati lugemist ja rehkendamist õpetama erinevates väikestes koolitaredes, siis täna jätkub kaasaegse hariduse andmine meie 1987. aastal valminud koolihoones, mis mullu sai uue ja kaasaegse soojustuse ning väljanägemise.

Kutsume kõiki, kes on kunagi õppinud või töötanud endise nimega Tuhala Koolis vanas mõisamajas või tänases Oru Põhikoolis, ühiselt möödunud kooliaegu meenutama.

Väärika aastapäeva korraldamisele on kooliperele appi tulnud tegusad vilistlased, ärgitame kõiki oma endisi koolikaaslasi ja õpetajaid üles leidma ning lahkelt informatsiooni jagama ning pidupäeva heaks kordaminekuks nii nõu kui jõuga kaasa lööma.

Oleme korraldamas koolikokkutuleku raames saalihokiturniiri, millest saavad osa võtta nii endised kui ka praegused õpilased ja töötajad. Turniir on algusega kell 12.00. Registreerimiseks on loodud registreerimisleht: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScS2mm4lhMFPcpnK3W1WLBk4wCTuDoZ0LmJ9pWqMz0UNsyfaA/viewform?usp=sf_link.

15.juuni kondikava:

Kell 12.00 algab õpilaste ning vilistlaste saalihoki sõpruskohtumine kooli võimlas
Meeskondade kokkupanekut organiseerivad spordiõpetaja Marina Feinman, Kati Kütisaar ja Mona Lisa Lusti.
kell 15.00 avatakse Oru Mõisas mälestuste kohvik, võimalik on heita pilk mõisamajja ning jalutada mõisapargis.
kell 15.00 on Oru Põhikooli söögisaali oodatud vastuvõtule tänased ja endised kooliõpetajad.
kell 15.00 Avatakse koolimaja klassitoad uudistamiseks ning mälestuste heietamiselks.
kell 17.00 Oru Külakeskuse saalis kooli aastapäeva AKTUS.
kell 19.00 algab mõisapargis VANA KOOLI PIDU, mängib ansambel „Nukker Kukeke“ .

Kooli aastapäeva osamaks 20€ saab tasuda MTÜ Oru Põhikooli Heaks kontole
Arvelduskonto number: LHV EE467700771010247483
Märksõna: Kokkutulek
Osalustasu sisaldab ka sissepääsu mõisapargis toimuvale jätkupeole.

Facebooki link: https://www.facebook.com/events/947517413377461

Vaata rohkem sündmusi
Avaldatud 01.12.2023. Viimati muudetud 24.04.2024.