Teade

Teavitame teid, et kolmanda veerandi algus koolis on olnud häiritud küttesüsteemi tõrgete tõttu. Probleemiga tegeletakse jätkuvalt, õpilasi ja töötajaid on koolis informeeritud ning loodame, et järgmised õppepäevad laabuvad kenasti.
Meenutame siinkohal, et praegu on otstarbekas riietuda kihiliselt – fliisid, džemprid, kampsunid jms on igati asjakohane. Samuti palume üle kontrollida vahetusjalatsid.
Kooli tulles (ka autoga oma lapsi tuues) palume kindlasti jälgida, et peas oleks müts ja käes kindad. Kuna lumi on maas ja ilm talvine, siis kehalise kasvatuse tunnid toimuvad enamjaolt väljas. Õpetajad ning klassijuhatajad on õpilastele koolis kõnelenud talvisest sportlikust riietusest. Kehalise kasvatuse tunni toimumise väli- või sisetingimustes otsustavad õpetajad vahetult enne tunni algust.
Mõõdukas igapäevane liikumine, ka talvisel ajal, tagab hea tervise. Spetsialistid ütlevad, et kooliõpilane peaks aktiivselt liikuma iga päev umbes tund aega. Samuti on oluline regulaarne toitumine (sealhulgas hommikune kodune eine) ning head hakkamasaamist õppetegevuses toetab piisav öine uni.

Lugupidamisega,
Aino Saava