Kiidame ja täname!

III veerandi jooksul on Oru Põhikooli õpilased saavutanud mitmeid väärikaid kohti olümpiaadidel, konkurssidel ja võistlustel:

• V klassi õpilane Marta Enni pälvis I koha oma vanusegrupis Kose ja Anija valla koolide õigekirjaolümpiaadil.
  • III klassi õpioskuste võistkond koosseisus Kretlin-Lisee Kivistik, Liisa Lusti ja Liisi Nilisk saavutas Harju maakonna III klasside õpioskuste olümpiaadil 5. – 6. koha.
  • Harjumaa 5. – 6. klasside Iiri teemapäeval sai V klassi esindus koosseisus Elisete Aun, Henri Konnimois ja Kertu Suumann 7. koha ning VI klassi esindus kooseisus Saskia Ormak, Merilin Raamat ja Kalle Sarapik 8. koha.
  • VIII klassi õpilane Diana Arnover saavutas Harju maakonna kunstiolümpiaadil 7. Koha.
  • VIII klassi õpilane Karl Markus Tarre pälvis väga osavõturohkes vabariikliku matemaatikaolümpiaadi Harju maakonna voorus 7. – 9. koha.
  • Oru Põhikooli saalihoki võistkonnad saavutasid Eesti Koolispordiliidu saalihoki meistrivõistlustel 6. – 9. klassi rahvaliigas tüdrukute arvestuses 4. koha ning poiste arvestuses 7. – 8. koha.
  • Oru Põhikool pälvis tüdrukute ja poiste võistkondade arvestuses Harjumaa koolidevahelistel meistrivõistlustel võrkpallis teist aastat järjest parima põhikooli tiitli.

Suur-suur tänu kõikidele juhendajatele!