Vabandame vea pärast meiliaadressis.

Korrektne aadress on ott@orukool.edu.ee

Info Oru Põhikooli pikapäevarühma kohta

Pikapäevarühm alustab 5. septembril, pikapäevarühma toitlustamine algab 7. septembril. Pikapäevarühmas söömise eest maksab pere uue kuu alguses esitatud arve alusel Kose Vallavalitsuse arveldusarvele (toidukorra maksumus on 60 eurosenti)

Pikapäevarühm algab peale neljandat tundi, kell 12.30, ning kestab orienteeruvalt kella 16.30-ni. Kui lapsel on vaja kauem koolis olla, saame pakkuda võimalust minna noortetuppa, mille lahtiolekuajad on nähtavad noortetoa uksel või koolis fuajees.

Pikapäevarühmas osalemiseks on vaja esitada avaldus hiljemalt 7. septembril. Ka muudatustest palume teavitada kirjalikult. Avaldused palume tuua kooli klassijuhataja või õppealajuhataja kätte või saata e-posti aadressil ott@orukool.edu.ee.