Lp lapsevanemad

Edastame SA Eesti Lastefondi info.

Kas Su laps on püsimatu, üliaktiivne või trotslik? Või on Su lapsel diagnoositud aktiivsus- ja tähelepanuhäire?  Sa tahad oma lapsele paremini toeks olla? Tule ATH tugirühma! . Tugirühmas ei mõisteta kedagi hukka ega kritiseerita, vaid, see on koht, kus Sind mõistetakse, kus leiad lahendusi enda probleemidele ja saad uusi teadmisi. See on Sinu aeg iseendale. Tugirühma on väga oodatud  ka õpetajad, tugiisikud, sotsiaalpedagoogid ja teised lapse kasvatamisega seotud inimesed.

Osalemine tasuta! ID kaart peab kaasas olema!

Vaata veel: www.elf.ee

Eesti Lastefondi ATH tugirühma kohtumised Tallinnas toimuvad 2018. aastal neljapäeviti . Tallinna vanalinnas, aadressil Lai tänav 31. Algus kell 17:.30

13.september– Kuidas õppimine kodus paremini õnnestuks? Koostöö kooli ja lasteaiaga.

11.oktoober – Aktiivsus-ja tähelepanuhäirest tingitud käitumine, mis põhjustab arusaamatusi ja konflikte koolis, kodus ja lasteaias. Kuidas enda tunnetega toime tulla?

08.november – ATH lapsega söögilauas – see ei ole ainult toit. ATH lapse hommik on kogu päevale olulise tähtsusega.

06.detsember – Kuidas tõsta ATH-ga lapse enesehinnangut? Lapsevanema jõuvarude täiendamine.

Kui TeileSulle mingil põhjusel ei sobi grupinõustamine, siis võta ühendust tugirühmajuhi ja pereterapeudi Sirje Grossmann-Loot´ga tel. 51 474 40 või kirjuta sirje.grossmann-loot@elf.ee    ning me leiame aja pere- või individuaalseks nõustamiseks (eesti ja vene keeles). Eesti Lastefond asub Tallinna vanalinnas, Lai tänav 31 /uksel kell, I korrus, koridori lõpus/.