Maleringi sõpruskohtumine Jõõpre koolis / Google Photos

Teisipäeval, 27. novembril käisid Oru Põhikooli maleõppe õpilased 7. klassist (lisaks 2 õpilast 8. klassist – edukad krossimehed ja Oru staar-maletajad Kenny ja Kevin) kohtumas Jõõpre Kooli maletajatega. Jõõpre lapsed olid küll natuke nooremad, seevastu maleringis rohkem käinud.
Algselt võttis meid vastu kohalike maleringi juhendaja Eleri Tehvanus, koolimaja tutvustas majandusjuhataja Rait Pruul ja maletajaid käis tervitamas ka direktor Mati Sutt.
Kuigi koolilapsi on Jõõpres vähem kui Orus, siis koolimaja on pea kaks korda suurem ja õpilastel kõik võimalused edukaks õppetööks.
Sõpruskohtumisel said kooli esindanud 11 õpilast mõlemalt poolt mängida 4 vooru. Külalislahkust kasutasime ära ja õnnestus siis seekord Oru lastel Jõõpre võistlejaid võita tulemusega 27,5 – 16,5. Jõõpre Kooli on oodata veebruaris vastukülaskäigule, seniks treenime edasi.
Kõik 4 matši suutsid seekord võita kolm Oru õpilast – Kenny ja Kevin Vahter ning Kennet Saarloo.
Õpetajate malelahing jäi seekord viiki 1-1.