Oru Põhikool saavutas 8. koha Harjumaa meistrivõistluste 2018. aasta kompleksarvestuses maakonna põhikoolide seas. Meie kooli esindanud võrkpallurid, rahvastepallurid, kergejõustiklased ja suusatajad kogusid kokku 113 punkti.

8. klassi õpilane Elisete Aun saavutas I koha Harju maakonna loodusteaduste olümpiaadil, Elisete esindab Harjumaad aprillis Tartus toimuval vabariiklikul loodusteaduste olümpiaadil. Edukalt esines loodusteaduste olümpiaadil ka 8. klassi õpilane Marta Enni.

8. klassi esindus koosseisus Henri Konnimois, Marta Enni ja Elisete Aun jagas koos Jüri Gümnaasiumi, Loksa Gümnaasiumi ja Saue Gümnaasiumi esindustega 4. – 7. kohta Harjumaa koolide 8. klasside geograafia esimesel teemapäeval.

8. klassi õpilased Kenny Vahter ja Kevin Vahter saavutasid II koha FC Tallinna Flora I jalgpallimeeskonna koosseisus U15 vanuseklassis 2018. aasta arvestuses Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigas.

8. klassi õpilased Kevin Vahter ja Kenny Vahter pälvisid II koha aasta hooaja lõpuks külgvankrite motokrossis kuni 16-aastase võistlejate klassis konkurentsis Eesti, Läti ja Soome noortega.

9. klassi õpilane Saskia Ormak (Sparta saalihokinaiskond) pälvis Eesti 2018. aasta parima noormängia tiitli.

Oru Põhikooli vilistlane Kati Kütisaar (Eesti saalihokikoondnaiskond ja NST-Lappeenranta saalihokinaiskond) pälvis Eesti 2018. aasta parima saalihokimängija tiitli naiste arvestuses.

Palju õnne!

Suur – suur aitäh kõikidele juhendajatele ja pöidlahoidjatele!