8. juunil 2019. aastal tähistab Oru Põhikool vilistlaste ning endiste ja praeguste töötajate kokkutulekuga kohaliku hariduselu 380. aastapäeva

Kell 13.00 avatakse Oru mõis (endine Tuhala kool), kus on võimalik tutvuda väljapanekutega ning meenutada kooliaega.

Kell 15.00 avatakse registreerimislaud Oru külakeskuses.

Kell 15.30 toimub Oru Põhikoolis endiste töötajate kohtumine praeguste Oru Põhikooli töötajatega, teeme ekskursiooni koolimajas ning jagame meenutusi kohvilaua taga.

Kell 17.00 algab kontsert – aktus vilistlastele, töötajatele ja külalistele Oru külakeskuse saalis.

Kell 19.00 jätkub üritus vilistlasõhtuga, mille käigus on võimalus nn vabalava vormis etteasteteks ning nende nautimiseks. Töötab puhvet.

Palume kokkutulekule registreeruda elektroonilise registreerimisvormi kaudu või Facebookis.

Osalemistasu 10,00 eurot tasuda eelnevalt Kose Vallavalituse arveldusarvele nr EE872200001120132608 (kindlasti märkida osaleja nimi ja viide ORU PÕHIKOOLI AASTAPÄEV). Kohapeal saab tasuda ainult sularahas.

Kutsetega külalised ja endised Tuhala kooli / Oru Põhikooli töötajad osalemistasu ei maksa.

Kellel on toredaid fotojäädvustusi enda kooliajast ning soov neid teistega jagada, siis palume fotod saata või tuua kooli (kindlasti palume fotodele märkida omaniku nime ning info fotol jäädvustatud hetke kohta). Teeme koolis fotodest koopiad ning originaalid anname tagasi. Kasutame fotojäädvustusi stendide kujundamisel.

Täiendavat infot kokkutuleku kohta on võimalik saada telefonidel 6079 148 (direktor Aino Saava), 6079 136 (huvijuht Marika Mae, sekretär Reelika Lehtla) ning e-posti aadressil kool@orukool.edu.ee

Registreeri end kokkutulekule: