Tere õpilased ja lapsevanemad

Algav distantsõppe periood on keeruline nii õpilasele, õpetajale kui lapsevanemale. Me ei tea veel täpselt, kuidas selline kaugjuhtimisel õppimine minema hakkab, kuid loodan kõigi mõistvale ja koostöisele suhtumisele. Tähtis on meeles pidada, et esmaspäevast ei alga koolivaheaeg, vaid me jätkame õppetööd.

Meie peamine infokanal on eKool ja kooli kodulehekülg. Õpilased peavad igapäevaselt jälgima õpetajate poolt sisestatud tunnikirjeldusi ja koduseid töid ning täitma nendes ette nähtud ülesandeid. Soovitame seda teha vastavalt oma tunniplaanile, et ülesanded ei kuhjuks ja jõuaksite järge pidada.

Õpetajatega kontakti saamiseks kasutage kooli kodulehelt leitavaid e-posti aadresse või eKooli. Võtke julgesti oma aineõpetajaga ühendust, kui on arusaamatusi või muresid seoses nende poolt antud ülesannetega. Head nõu saate kindlasti ka oma klassijuhatajalt.

Õpetajad on interneti teel suhtluseks kättesaadavad oma tööajal. Kui pöördute väljaspool õpetaja tööaega, siis peaks valmis olema selleks, et vastus jõuab teieni järgmisel päeval.