Oru Põhikooli 1.- 8.klasside

KEVADAKTUS toimub kahel päeval

suures saalis, kus toolid on asetatud malelaua põhimõttel.

Esmaspäeval, 8.juunil

kell 9.00

1.-2. klass AKTUS saalis, pärast aktust klassijuhataja tund koolimajas või õues.

NB! 3.-4.kl õpilased, kes saabuvad kooli varem, viibivad oma klassijuhatajaga koos neile määratud ruumis või kokkulepitud kohas õues.

Saali tuulutamine, desinfitseerimine

kell 10.30

3.-4. klass AKTUS saalis, pärast seda on klassijuhataja tund määratud ruumis või õues.

Teisipäeval, 9.juunil

kell 9.00

5.- 6. klass AKTUS saalis, pärast seda on klassijuhataja tund määratud ruumis või õues.

NB! 7.- 8.kl õpilased, kes saabuvad kooli varem, viibivad oma klassijuhatajaga koos neile määratud ruumis või kokkulepitud kohas õues.

Saali tuulutamine, desinfitseerimine

kell 10.30

7.- 8. klass AKTUS saalis, pärast seda on klassijuhataja tund määratud ruumis.

Õpilaste aktusel osalemine on vabatahtlik, sõltuvalt pere otsusest. Oma mitteosalemisest palume eelnevalt teavitada klassijuhatajat.

Lastel soovitame tulla kooli 15 min enne aktuse algust. Need õpilased, kes jõuavad koolibussiga varem, peavad olema koos klassijuhatajaga ainult kindlaks määratud ruumis või kokkulepitud kohas õues.

Õpilastel palume selga panna pidulik riietus, kodus korrata üle Eesti Vabariigi hümni sõnad ja viis!

Lähtuvalt olukorrast ei ole lapsevanemad ja külalised sel aastal aktusele oodatud.

Orienteeruv koolipäeva lõpp on hiljemalt kell 12.00.

Võimalusel palume laste kojuminekut korraldada kodul, kuna koolibuss sõidab tavagraafiku alusel. Tuhala poole saavad õpilased kell 11.19 liinibussiga nr 130.