Huviringid

Avaldus ringis osalemiseks doc-failina: Lae alla

 

8. apr. 2020
  • Poistekoor (1.-2. klass)

    8. apr. 2020  13:35 - 14:20

    Juhendaja Marika Rohtsaar

  • Saalihoki (U15 tüdrukud)

    8. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Rasmus Talviste

  • Näitering (9. klass)

    8. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Eina Veering

  • Mudilaskoor (2. -4. klassile)

    8. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Marika Rohtsaar

  • Võrkpall (1.-4. klassile)

    8. apr. 2020  15:30 - 16:30

    Juhendaja Agur Asperk

9. apr. 2020
  • Saalihoki (1. klassile)

    9. apr. 2020  12:40 - 13:25

    Juhendaja Marina Feinman

  • Saalihoki (2.-4. klassile)

    9. apr. 2020  13:35 - 14:20

    Juhendaja Marina Feinman

  • Rahvatants (suuremad)

    9. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Meeli Tõnismaa

  • Skyjumping

    9. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Marina Feinman

  • Näitering (9. klass)

    9. apr. 2020  15:30 - 16:30

    Juhendaja Elina Veering

10. apr. 2020
  • Jalgpall (1. - 4. klass)

    10. apr. 2020  13:35 - 14:20

    Juhendaja Pelle Pohlak

  • Jalgrattakoolitus (3.-4. klass)

    10. apr. 2020  13:35 - 14:20

    Juhendaja Reelika Lehtla

  • Skyjumping (batuudiring) 5.-9. klassi õpilastele

    10. apr. 2020  13:35 - 14:20

    Juhendaja Marina Feinman

  • Võrkpall (5.-9. klass)

    10. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Agur Asperk

  • Lauluansambel (5. klass)

    10. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Marika Rohtsaar

  • Jalgpall (5. - 9. klass)

    10. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Pelle Pohlak

  • Skyjumping (batuudiring) 5.-9. klassi õpilastele

    10. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Marina Feiman

13. apr. 2020
  • Robootika 1.-2. klassi õpilastele (I grupp), tasuline - 20€/kuu

    13. apr. 2020  12:20 - 14:30

  • Skyjuming

    13. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Marina Feinman

  • Saalihoki (U15 tüdrukud)

    13. apr. 2020  14:25 - 15:10

    4.-6. klass

    Juhendaja Rasmus Talviste

  • Saalihoki (U15 tüdrukud ja poisid)

    13. apr. 2020  15:30 - 16:30

    4.-6. klass

    Juhendaja Rasmus Talviste

  • Võrkpall (4.-9. klassile)

    13. apr. 2020  16:30 - 17:30

    Juhendaja Agur Asperk

14. apr. 2020
  • Rahvatants 1.-4. klass

    14. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Meeli Tõnismaa

  • Saalihoki (2. - 7. klassile)

    14. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Marina Feinman

  • Näitering (4. klassile, soovi korral ka õpilastele 1.-5. klassist)

    14. apr. 2020  14:25 - 16:00

    Juhendaja Ruth Aguraiuja

  • Võrkpall (5.-9. klassile)

    14. apr. 2020  16:30 - 18:30

    Juhendaja Agur Asperk

15. apr. 2020
  • Poistekoor (1.-2. klass)

    15. apr. 2020  13:35 - 14:20

    Juhendaja Marika Rohtsaar

  • Saalihoki (U15 tüdrukud)

    15. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Rasmus Talviste

  • Näitering (9. klass)

    15. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Eina Veering

  • Mudilaskoor (2. -4. klassile)

    15. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Marika Rohtsaar

  • Võrkpall (1.-4. klassile)

    15. apr. 2020  15:30 - 16:30

    Juhendaja Agur Asperk

16. apr. 2020
  • Saalihoki (1. klassile)

    16. apr. 2020  12:40 - 13:25

    Juhendaja Marina Feinman

  • Saalihoki (2.-4. klassile)

    16. apr. 2020  13:35 - 14:20

    Juhendaja Marina Feinman

  • Rahvatants (suuremad)

    16. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Meeli Tõnismaa

  • Skyjumping

    16. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Marina Feinman

  • Näitering (9. klass)

    16. apr. 2020  15:30 - 16:30

    Juhendaja Elina Veering

17. apr. 2020
  • Jalgpall (1. - 4. klass)

    17. apr. 2020  13:35 - 14:20

    Juhendaja Pelle Pohlak

  • Jalgrattakoolitus (3.-4. klass)

    17. apr. 2020  13:35 - 14:20

    Juhendaja Reelika Lehtla

  • Skyjumping (batuudiring) 5.-9. klassi õpilastele

    17. apr. 2020  13:35 - 14:20

    Juhendaja Marina Feinman

  • Võrkpall (5.-9. klass)

    17. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Agur Asperk

  • Lauluansambel (5. klass)

    17. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Marika Rohtsaar

  • Jalgpall (5. - 9. klass)

    17. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Pelle Pohlak

  • Skyjumping (batuudiring) 5.-9. klassi õpilastele

    17. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Marina Feiman

20. apr. 2020
  • Robootika 1.-2. klassi õpilastele (I grupp), tasuline - 20€/kuu

    20. apr. 2020  12:20 - 14:30

  • Skyjuming

    20. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Marina Feinman

  • Saalihoki (U15 tüdrukud)

    20. apr. 2020  14:25 - 15:10

    4.-6. klass

    Juhendaja Rasmus Talviste

  • Saalihoki (U15 tüdrukud ja poisid)

    20. apr. 2020  15:30 - 16:30

    4.-6. klass

    Juhendaja Rasmus Talviste

  • Võrkpall (4.-9. klassile)

    20. apr. 2020  16:30 - 17:30

    Juhendaja Agur Asperk

21. apr. 2020
  • Rahvatants 1.-4. klass

    21. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Meeli Tõnismaa

  • Saalihoki (2. - 7. klassile)

    21. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Marina Feinman

  • Näitering (4. klassile, soovi korral ka õpilastele 1.-5. klassist)

    21. apr. 2020  14:25 - 16:00

    Juhendaja Ruth Aguraiuja

  • Võrkpall (5.-9. klassile)

    21. apr. 2020  16:30 - 18:30

    Juhendaja Agur Asperk

22. apr. 2020
  • Poistekoor (1.-2. klass)

    22. apr. 2020  13:35 - 14:20

    Juhendaja Marika Rohtsaar

  • Saalihoki (U15 tüdrukud)

    22. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Rasmus Talviste

  • Näitering (9. klass)

    22. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Eina Veering

  • Mudilaskoor (2. -4. klassile)

    22. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Marika Rohtsaar

  • Võrkpall (1.-4. klassile)

    22. apr. 2020  15:30 - 16:30

    Juhendaja Agur Asperk

23. apr. 2020
  • Saalihoki (1. klassile)

    23. apr. 2020  12:40 - 13:25

    Juhendaja Marina Feinman

  • Saalihoki (2.-4. klassile)

    23. apr. 2020  13:35 - 14:20

    Juhendaja Marina Feinman

  • Rahvatants (suuremad)

    23. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Meeli Tõnismaa

  • Skyjumping

    23. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Marina Feinman

  • Näitering (9. klass)

    23. apr. 2020  15:30 - 16:30

    Juhendaja Elina Veering

24. apr. 2020
  • Jalgpall (1. - 4. klass)

    24. apr. 2020  13:35 - 14:20

    Juhendaja Pelle Pohlak

  • Jalgrattakoolitus (3.-4. klass)

    24. apr. 2020  13:35 - 14:20

    Juhendaja Reelika Lehtla

  • Skyjumping (batuudiring) 5.-9. klassi õpilastele

    24. apr. 2020  13:35 - 14:20

    Juhendaja Marina Feinman

  • Võrkpall (5.-9. klass)

    24. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Agur Asperk

  • Lauluansambel (5. klass)

    24. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Marika Rohtsaar

  • Jalgpall (5. - 9. klass)

    24. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Pelle Pohlak

  • Skyjumping (batuudiring) 5.-9. klassi õpilastele

    24. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Marina Feiman

27. apr. 2020
  • Robootika 1.-2. klassi õpilastele (I grupp), tasuline - 20€/kuu

    27. apr. 2020  12:20 - 14:30

  • Skyjuming

    27. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Marina Feinman

  • Saalihoki (U15 tüdrukud)

    27. apr. 2020  14:25 - 15:10

    4.-6. klass

    Juhendaja Rasmus Talviste

  • Saalihoki (U15 tüdrukud ja poisid)

    27. apr. 2020  15:30 - 16:30

    4.-6. klass

    Juhendaja Rasmus Talviste

  • Võrkpall (4.-9. klassile)

    27. apr. 2020  16:30 - 17:30

    Juhendaja Agur Asperk

28. apr. 2020
  • Rahvatants 1.-4. klass

    28. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Meeli Tõnismaa

  • Saalihoki (2. - 7. klassile)

    28. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Marina Feinman

  • Näitering (4. klassile, soovi korral ka õpilastele 1.-5. klassist)

    28. apr. 2020  14:25 - 16:00

    Juhendaja Ruth Aguraiuja

  • Võrkpall (5.-9. klassile)

    28. apr. 2020  16:30 - 18:30

    Juhendaja Agur Asperk

29. apr. 2020
  • Poistekoor (1.-2. klass)

    29. apr. 2020  13:35 - 14:20

    Juhendaja Marika Rohtsaar

  • Saalihoki (U15 tüdrukud)

    29. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Rasmus Talviste

  • Näitering (9. klass)

    29. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Eina Veering

  • Mudilaskoor (2. -4. klassile)

    29. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Marika Rohtsaar

  • Võrkpall (1.-4. klassile)

    29. apr. 2020  15:30 - 16:30

    Juhendaja Agur Asperk

30. apr. 2020
  • Saalihoki (1. klassile)

    30. apr. 2020  12:40 - 13:25

    Juhendaja Marina Feinman

  • Saalihoki (2.-4. klassile)

    30. apr. 2020  13:35 - 14:20

    Juhendaja Marina Feinman

  • Rahvatants (suuremad)

    30. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Meeli Tõnismaa

  • Skyjumping

    30. apr. 2020  14:25 - 15:10

    Marina Feinman

  • Näitering (9. klass)

    30. apr. 2020  15:30 - 16:30

    Juhendaja Elina Veering

1. mai 2020
  • Jalgpall (1. - 4. klass)

    1. mai 2020  13:35 - 14:20

    Juhendaja Pelle Pohlak

  • Jalgrattakoolitus (3.-4. klass)

    1. mai 2020  13:35 - 14:20

    Juhendaja Reelika Lehtla

  • Skyjumping (batuudiring) 5.-9. klassi õpilastele

    1. mai 2020  13:35 - 14:20

    Juhendaja Marina Feinman

  • Võrkpall (5.-9. klass)

    1. mai 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Agur Asperk

  • Lauluansambel (5. klass)

    1. mai 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Marika Rohtsaar

  • Jalgpall (5. - 9. klass)

    1. mai 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Pelle Pohlak

  • Skyjumping (batuudiring) 5.-9. klassi õpilastele

    1. mai 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Marina Feiman

4. mai 2020
  • Robootika 1.-2. klassi õpilastele (I grupp), tasuline - 20€/kuu

    4. mai 2020  12:20 - 14:30

  • Skyjuming

    4. mai 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Marina Feinman

  • Saalihoki (U15 tüdrukud)

    4. mai 2020  14:25 - 15:10

    4.-6. klass

    Juhendaja Rasmus Talviste

  • Saalihoki (U15 tüdrukud ja poisid)

    4. mai 2020  15:30 - 16:30

    4.-6. klass

    Juhendaja Rasmus Talviste

  • Võrkpall (4.-9. klassile)

    4. mai 2020  16:30 - 17:30

    Juhendaja Agur Asperk

5. mai 2020
  • Rahvatants 1.-4. klass

    5. mai 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Meeli Tõnismaa

  • Saalihoki (2. - 7. klassile)

    5. mai 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Marina Feinman

  • Näitering (4. klassile, soovi korral ka õpilastele 1.-5. klassist)

    5. mai 2020  14:25 - 16:00

    Juhendaja Ruth Aguraiuja

  • Võrkpall (5.-9. klassile)

    5. mai 2020  16:30 - 18:30

    Juhendaja Agur Asperk

6. mai 2020
  • Poistekoor (1.-2. klass)

    6. mai 2020  13:35 - 14:20

    Juhendaja Marika Rohtsaar

  • Saalihoki (U15 tüdrukud)

    6. mai 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Rasmus Talviste

  • Näitering (9. klass)

    6. mai 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Eina Veering

  • Mudilaskoor (2. -4. klassile)

    6. mai 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Marika Rohtsaar

  • Võrkpall (1.-4. klassile)

    6. mai 2020  15:30 - 16:30

    Juhendaja Agur Asperk

7. mai 2020
  • Saalihoki (1. klassile)

    7. mai 2020  12:40 - 13:25

    Juhendaja Marina Feinman

  • Saalihoki (2.-4. klassile)

    7. mai 2020  13:35 - 14:20

    Juhendaja Marina Feinman

  • Rahvatants (suuremad)

    7. mai 2020  14:25 - 15:10

    Juhendaja Meeli Tõnismaa

  • Skyjumping

    7. mai 2020  14:25 - 15:10

    Marina Feinman

  • Näitering (9. klass)

    7. mai 2020  15:30 - 16:30

    Juhendaja Elina Veering