Huviringid

Täiendused ringide plaanis!

(muudetud 12.10.2018)

Huviringide plaan 2018/2019. õppeaastal

Piisava huvi korral alustavad uued ringid, palume soovi korral registreeruda allpool oleva vormi kaudu.

Rahvatants (algklassid), pühapäeviti alates 7. oktoobrist, aeg täpsustub, kui ringi alustamiseks registreerub vähemalt 12 huvilist.

Looduse uurimise ring (I – IV klass), kolmapäeviti alates 3. oktoobrist, kell 14.30 – 16.00 (tähelepanu: esimesel korral on tasuta lahtine tund, omaosalus on 10 eurot kuus õpilase kohta).

Vehklemine (kõik soovijad alates III klassist), teisipäeviti 14.30 – 16.00 ja neljapäeviti kell 14.30 – 16.00 (ajad võivad veel veidi muutuda).

Robootika, alates oktoobrist, nädalapäev ja aeg täpsustub registreerumise tulemusena, robootika gruppide suurus on 6 – 8 õpilast.

Robootika algajatele (I – II klass, õpilased, kes pole varem robootikas osalenud).

Robootika jätkajatele (III – IV klass, õpilased, kes on varem robootikas osalenud).

Robootikaõpetaja Kaisa juhib tähelepanu asjaolule, et ta ootab robootikaringidesse õpilasi, kes on huvitatud programmeerimise algteadmiste omandamisest ning kes suudavad poolteist tundi järjest keskenduda mõtlemisele ja tegutsemisele; robootika ei ole legodega mängimine.