Õpetajad

Ruth Aguraiuja – klassiõpetaja – ruth.aguraiuja@gmail.com
Elina Ankertau – eripedagoog ja tugiõpetaja – elinaankertau@orukool.edu.ee
Kristi Arjakse – klassi- ja matemaatikaõpetaja –  kristi@orukool.edu.ee
Marina Feinman – kehalise kasvatuse ja käsitööõpetaja –  femari@hot.ee
Madis Kesküla – kehalise kasvatuse ja tööõpetuse õpetaja – madis@orukool.edu.ee
Tauno Kibur – ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja – tauno.kibur@gmail.com
Kaisa Kivi – klassi- ja inglise keele õpetaja –  kaisakivi05@gmail.com 
Mariliis Kütisaar – inglise keele ja tööõpetuse õpetaja – kytisaar@gmail.com
Reelika Lehtla – eripedagoog, informaatika-, eesti keele, kirjanduse- ja tugiõpetaja – reelika@orukool.edu.ee 
Marika Mae- inglise keele ja kunstiõpetuse õpetaja marika008@gmail.com
Tiina Mihkelson – matemaatikaõpetaja – tiina.mihkelson@mail.ee
Kristiina Raud – sotsiaalpedagoog – kristiina@kose.ee / tel. –  58861229
Tõnis Reinik – haridustehnoloog – t6nis.reinik@gmail.com
Marika Rohtsaar – muusikaõpetaja – rohtsaarmarika@gmail.com
Krista Saadoja – klassi- ja inimeseõpetuse õpetaja – krista@orukool.edu.ee
Raine Savolainen – füüsika- ja keemiaõpetaja – raine1@hot.ee
Reet Suurkask – eesti keele ja kirjanduse õpetaja – kasereet@gmail.com
Jelena Štšekotovitš – vene keele õpetaja – jelena@orukool.edu.ee
Elina Veering – inglise keele õpetaja –  elinaveering@gmail.com
Heli Viiul – loodusõpetuse- geograafia- ja bioloogiaõpetaja – heliviiul@gmail.com