Õpetajad

 

Ruth Aguraiuja

klassiõpetaja

ruth@orukool.edu.ee

Elina Ankertau

eripedagoog ja tugiõpetaja

elinaankertau@orukool.edu.ee

Kristi Arjakse

klassi- ja matemaatikaõpetaja

kristi@orukool.edu.ee

Marina Feinman

vene keele, kehalise kasvatuse ja käsitööõpetaja

marina.feinman@orukool.edu.ee

Kerly Heero

klassi- ja käsitööõpetaja

kerly@orukool.edu.ee

Jaanika Jürmann

inglise keele ja pikapäevarühma õpetaja

jaanika@orukool.edu.ee

Merilin Kautsaar

klassi- ja matemaatikaõpetaja

merilin.kautsaar@orukool.edu.ee

Madis Kesküla

kehalise kasvatuse ja tööõpetuse õpetaja

madis@orukool.edu.ee

Tauno Kibur

ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja

tauno@orukool.edu.ee

Kaisa Kivi

inglise keele õpetaja

kaisa.kivi@orukool.edu.ee

Reelika Lehtla

eripedagoog, informaatika-, eesti keele, kirjanduse- ja tugiõpetaja

reelika@orukool.edu.ee

Marika Mae

inglise keele ja kunstiõpetuse õpetaja

marika008@gmail.com

Kristiina Raud

sotsiaalpedagoog

kristiina@kose.ee /

Tel. 58861229

Tõnis Reinik

haridustehnoloog

t6nis@orukool.edu.ee

Tel. 56358341

Marika Rohtsaar 

muusikaõpetaja

marika.rohtsaar@orukool.edu.ee

Krista Saadoja

klassi- ja inimeseõpetuse õpetaja

krista@orukool.edu.ee

Raine Savolainen

füüsika- ja keemiaõpetaja

raine@orukool.edu.ee

Reet Suurkask

eesti keele ja kirjanduse õpetaja

reet.suurkask@orukool.edu.ee

Heli Viiul

loodusõpetuse, geograafia- ja bioloogiaõpetaja

heli@orukool.edu.ee