Õpetajad

 

Ruth Aguraiuja

klassiõpetaja

ruth.aguraiuja@gmail.com

Siiri Alberg

 

 

klassi- ja inglise keele õpetaja

siiri@numberhunt.eu

Elina Ankertau

eripedagoog ja tugiõpetaja

elinaankertau@orukool.edu.ee

Kristi Arjakse

klassi- ja matemaatikaõpetaja

kristi@orukool.edu.ee

Marina Feinman

vene keele, kehalise kasvatuse ja käsitööõpetaja

femari@hot.ee

Madis Kesküla

kehalise kasvatuse ja tööõpetuse õpetaja

madis201@hotmail.com

Tauno Kibur

ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja

tauno.kibur@gmail.com

Kaisa Kivi

klassi- ja inglise keele õpetaja

kaisakivi05@gmail.com

Mariliis Kütisaar

inglise keele ja tööõpetuse õpetaja

kytisaar@gmail.com

Reelika Lehtla

eripedagoog, informaatika-, eesti keele, kirjanduse- ja tugiõpetaja

reelika@orukool.edu.ee

Marika Mae

inglise keele ja kunstiõpetuse õpetaja

marika008@gmail.com

Tiina Mihkelson

matemaatikaõpetaja

tiina.mihkelson@mail.ee

Kristiina Raud

sotsiaalpedagoog

kristiina@kose.ee /

Tel. 58861229

Tõnis Reinik

haridustehnoloog

t6nis.reinik@gmail.com

Tel. 56358341

Marika Rohtsaar 

muusikaõpetaja

rohtsaarmarika@gmail.com

Krista Saadoja

klassi- ja inimeseõpetuse õpetaja

krista@orukool.edu.ee

Raine Savolainen

füüsika- ja keemiaõpetaja

raine1@hot.ee

Reet Suurkask

eesti keele ja kirjanduse õpetaja

kasereet@gmail.com

Elina Veering

inglise keele õpetaja

elinaveering@gmail.com

Heli Viiul

loodusõpetuse- geograafia- ja bioloogiaõpetaja

heliviiul@gmail.com