Vilistlaste kokkutulek

Loomise kuupäev 11.06.2023

15. juunil 2024 tähistame praeguse Oru Põhikooli, endise Tuhala Kooli 385. aastapäeva!

Ootame külla kõiki Tuhala Kooli ja Oru Põhikooli vilistlasi ning endisi õpetajaid ja töötajaid, et meenutada ja väärtustada siitkandi koolihariduse olulisi inimesi ja maamärke ning saada kokku klassi- ja koolikaaslaste ning endiste õpilastega.

Päevakava on järgemööda täienemas, kuid kindlasti on oodata kontsert-aktust Oru Külakeskuse saalis ning nostalgia-hetkedeks avavad uksed nii praegune koolimaja kui ka Oru mõisahoone.

Ka vilistlaste ideed kokkutuleku osas on väga teretulnud! Neist võib julgesti märku anda siin sama ürituse kommentaariumis või e-posti aadressil vilistlased@orukool.edu.ee

Kes hoolib,see jagab infot nii kuis jaksab - mida rohkem meid on, seda suurem on kohtumisrõõm!

Viimati muudetud 20.02.2024.

Rohkem uudiseid